Dussmann turvateenused
Dussmann turvateenused

Turvateenused – igakülgsed ja optimeeritud

Inimeste ja vara turvalisuse tagamine

Dussmann Service turvateenuste kontseptsioonid koostatakse kliendi individuaalsete vajaduste põhjal. Nende laitmatu rakendamine on kombinatsioon kvaliteedist, töötajatest, dokumentatsioonist, töökorraldusest ja turvatehnikast. Tulemusliku töö tagab kõigi nende komponentide ühendamine ja pidev koordineerimine.

Näiteks nõuab kaasaegse turvatehnika kasutamine hea väljaõppega töötajaid. Me valime oma turvatöötajaid hoolikalt. Anname neile esmase väljaõppe ja juba töö käigus jätkame  regulaarse täiendõppega. Turvateenuseid puudutav dokumentatsioon peab olema põhjalik ja arusaadav. See on oluline mitte ainult vastutuslikel-, vaid ka korralduslikel põhjustel. Meie kliendile suunatud kvaliteedijuhtimine näeb ette auditite ja protseduuride dokumenteerimist .

Tehniliste turvasüsteemide kasutatavuse tagamiseks teeme tihedat koostööd oma tehniliste teenuste meeskonnaga. Vajaduse korral pakume ka investeeringut uute tehniliste turvaseadmete hankimiseks.

Paljud meie kliendid on usaldanud Dussmann Service turvateenuseid nüüd juba mitmeid aastaid. Meil oleks hea meel vajaduse korral selgitusi jagada. Kui vajate oma asutuse turvanõuete analüüsi, koostame meeleldi pakkumuse.

Alg- ja täiendõpe

Kvalifitseeritud ja motiveeritud

Meie prioriteet on kvalifitseritud personal. Pakume igakülgset alg- ja täiendõpet erinevatel teemadel.

Reageerimine häiretele

Professionaalne ja valvel

Kvalifitseeritud turvatöötajad tegelevad videovalvega, vastavad häiretele ja koordineerivad tehnikute tööd.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470