Dussmann puhastusteenused
Dussmannpuhastusteenused

Keskkonnasõbralik ja kulutõhus

Teie kinnisvara väärtuse säilitamine

Ratsionaalselt kõneldes tagavad puhastusteenused puhtuse. Emotsionaalselt kõneldes tagavad nad selle, et külastajad tunnevad end mugavalt. Meie tootevalikusse kuulub täielik valik professionaalseid puhastusteenuseid. Me töötame vastavalt iga kliendi vajadustele välja individuaalse idee ja suuname oma teenused täpselt konkreetsetele nõudmistele. Teenused saavutavad mitte ainult kõrge kvaliteeditaseme, vaid ka parima võimaliku kulutõhususe.

Me tagame, et kasutatavad tooted ja puhastusmasinad on pinnakattematerjalidele leebed ja keskkonnasõbralikud. Kui olemasolevad tooted ei vasta seatud normidele, töötame koos oma tarnijatega välja uued tooted. Tulemuseks on innovaatilised puhastusteenused, mis mängivad teie kinnisvara väärtuse säilitamisel tähtsat rolli. Ning lõpuks tagab igakülgne integreeritud kvaliteedijuhtimine, et võite alati meie peale kindlad olla. See loob vastastikuse usalduse ja hea koostöö.

Te saate kasu meie 50-aastase kogemusest puhastusteenuste valdkonnas. Me arutaksime meelsasti teie individuaalsetele vajadustele vastava puhastusidee üksikasju. Saatke meile e-kiri või helistage.

Jätkusuutlik puhastusteenus

Keskkonnasõbralik

Puhastusteenuse osutamisel kasutame biolagunevaid tooteid. Meetmed hõlmavad kontsentraatide kasutamist vähendamaks pakendisaastet ja transporti, pabertooteid, mis kannavad FCS märki, vett, elektrit ja pesuaineid säästvaid pesu- ja põrandapesumasinaid ning regionaalsete tarnijate eelistamist.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470