Kinnisvarateenused transpordi- ja logistika -ettevõtetetele

Teenused teiega samas graafikus

Teenuste osutamine transpordi ja logistika ettevõtetele eeldab partnerilt kiirust, paindlikkust ja usaldusväärsust. Me loome ja pakume just selliseid individuaalseid teenuste kontseptsioone, mis selle tagavad ning suudavad katta kõik kinnisvara haldamisega seotud vajadused ühest kohast. Lähtume kõrgetest nõudmistest ja kuluefektiivsusest.

Meie puhastusteenindajad kasutavad moodsat tehnikat ja keskkonnasõbralikke tooteid olgu siis koristatavaks objektiks teile kuuluv hoone, bussid, rongid, lennukid või laev.

Meie inimesed on spetsiaalselt koolitatud täitmaks neile antud ülesandeid. Näiteks koristades busse töötame me RFID koodidega,. Seega saame teie töögraafiku eest vastutatavat osakonda informeerida koheselt online kui buss on valmis liinile naasma.

Meie toitlustajad hoolitsevad teie personali toitlustamise eest ööpäev läbi. Menüü on mitmekülgne ja toidud on tervislikud ning isuäratavad. Tehnilised teenused tagavad erinevate süsteemide tõrgeteta töö. Teile pakutav teenustepakett sisaldab spetsiaalselt teie vajadustest ja nõudmistest lähtuvalt välja töötatud protsesse.

Meil on hea meel anda teile rohkem informatsiooni transpordi- ja logistikaettevõtetele mõeldud  kinnisvarateenuste osas. Helistage meile või saatke e-kiri.

Transpordivahendite puhastusteenus

Kiire ja kättesaadav

Koristades busse, ronge või lennukeid on oluline teenuse paindlikkus ja kättesaadavus kuna sõiduvahendid peavad saama puhtaks võimalikult kiiresti.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470