Kinnisvarateenused toiduainetetööstustele

Kinnsvarateenused kõrgete standartitega

Toiduainetetööstustele teenuste osutamine on tõeline väljakutse kuna tootmised, tehnoloogiad ja kliendid ei sarnane üksteisega. Igal ühel neist on spetsiifilised nõuded.

Koostöö Dussmann-ga pakub erinevaid eeliseid teie tootmisprotsessile ja administratsioonile. Me tagame operatiivse õigusnormidele vastava teenuse ja pakume laia valikut erinevaid puhastusteenuseid: seadmetele, tootmisliinidele, suletud süsteemidele, külmaruumidele ja sobivat tehnikat seinade, lagede, valgustite, torustike ja tornhoidlate puhastamiseks.

Oleme välja töötamud ja testinud innovatiivsed protseduurid ja meie personal saab pidevat väljaõpet. Sobivate seadmetega suudame pakkuda puhastusteenust, mis toetab efektiivselt teie ettevõtte HACCP kontseptsiooni.

Meie portfolios on ka tootmist toetavad teenused nagu ettevõttesisene logistika, konteinerite pesu osakonna opereerimine ja personali rent.

Meie kaasaaegsed lahendused ja pidev protseduuride parendamine hoiavad ära saasteohu tootmisprotsessi käigus ja aitavad teil säilitada toodete ja tehnoloogia usaldusväärsust tervikuna.

Lisaks pakume me kõiki teenuseid, mis toetavad teie põhilisi tegevusalasid – alates teie töötajate toitlustamisest kuni kompetentsete tehniliste teenuste. Me kasutame ära erinevate teenuste vahelised sünergiad ning suurendame seeläbi kulude kokkuhoidu ja tõstame kvaliteeti. Kui protsessid ja nõuded muutuvad oleme paindlikud töötajate arvu vastavusse viimises ja uute teenuste pakkumises.

Puhaste ruumide koristus

Kliendipõhine ja usaldusväärne

Meie puhaste ruumide koristuskontseptsioon 360° Hygiene tagab haiglatele ja toiduainetetööstustele usaldusväärse hügieenilisuse. Kontseptsioon on loodud võttes arvesse kõiki hügieeni mõjutavaid tegureid.

Jahutus- ja kliimaseadmed

Sõltumatu ja efektiivne

Meie lahendused on kombinatsioon kulusid säästvast kontseptsioonist ja teenusest.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470