Kinnisvarateenused jaekaubandusele

Teenused ööpäevaringselt

Autosalongides, ostukeskustes, kaubamajades ja jaekaubanduskettides on teenuse kvaliteet väga oluline. See ei tähenda ainult tähelepanelikku müügipersonali vaid ka veatult puhast kliendisõbralikku ruumi.

Meie jaekaubanduse jaoks välja töötatud kontseptsioon hõlmab laia valikut kinnisvarahooldusteenuseid ühest kohast. Me muudame nad teie vajadustele vastavaks – paindlikult, diskreetselt, usaldusväärselt.

Meie puhastusteenindajad tagavad, et teie müügisaalid on veatult puhtad enne avamist ja ka tööajal. Lisaks kõrgele kvaliteedile kanname me hoolt ka selle eest, et teie kliente ei häiritaks.

Te saate usaldada meie turvatöötajate diskreetsust igapäevases töös. Kriisisituatsioonis on meie hästi koolitatud turvatöötajad kompetentsed ja külmaverelised.

Meie tehnohooldus tagab teie tehnosüsteemide töökindluse. Töötame proaktiivselt ja hoiame rikked ära enne nende tekkimist. Meie toitlustusmeeskond pakub vaheldusrikast tervislikku toitu teie töötajatele ja vajadusel ka ürituste toitlustamist.

Helistage meile kui te soovite rohkem teada meie kliendile orienteeritud teenustest jaekaubandussektorile. Meil on hea meel teile vastata.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470

Jahutus- ja kliimaseadmed

Sõltumatu ja efektiivne

Meie lahendused on kombinatsioon kulusid säästvast kontseptsioonist ja teenusest.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.

Reageerimine häiretele

Professionaalne ja valvel

Kvalifitseeritud turvatöötajad tegelevad videovalvega, vastavad häiretele ja koordineerivad tehnikute tööd.