Kinnisvarateenused kultuuriasutustele

Individuaalsed orkestreeringud teie ettevõttele

Kultuuriasutuse juhina peate tihti valima loovuse, kliendisõbralikkuse ja kiirustamise vahel. Sagedasti kaotate väärtuslikku aega, mida saaksite kulutada oma põhitegevusele – kultuurile.

Meie kontseptioon kultuuriasutustele võimaldab meil võtta enda peale kinnisvaraga seotud tugiteenused ja samas vähendadada teie kulusid. Teenuste unikaalsus peitub nende individuaalsuses: koos kliendiga arendame välja organisatsioonile sobiva lahenduse. See saab alguse hetkeolukorra analüüsist ja lõpeb teenuste manageerimisega. Oluline on saavutada vastastikune mõistmine teenustele esitatud ootuste osas, mis määravad kindlaks teenuste spetsifikatsiooni ja töötajate kvalifikatsiooni.

Kinnisvarateenuste kontseptsioon kultuuriasutustele koosneb kolmest osast. Esimene hõlmab endas külastajatele suunatud teenuseid: sõbralik, abivalmis ja kompetentne personal on olulisim. Teine osa  sisaldab teenuseid, mis tagavad kõige funktsioneerimise nö lava taga. Ja kolmandaks pakume me spetsiifilisi teenuseid eriüritusteks. Meil on hea meel teiega nõu pidada ja olla abiks teenuste planeerimisel.

Et saada esmast ülevaadet meie kultuuriasutustele pakutavatest teenustest palun helistage meile või saatke e-kiri.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470