Tööstuslik puhastus

Professionaalne ja tõhus

Tööstusseadmete ja tootmisruumide puhastamine nõuab teenuse pakkujalt ulatuslikke eriteadmisi. Dussmann Service  tööstusliku puhastusteenuse eesmärk on säilitada alati masinate ja süsteemide töökord ja pikendada nende kasutusiga.
Koostame iga lepingu puhul selged protseduurireeglid ja tööjuhendid ning kasutame nii traditsioonilisi kui ka värskelt välja töötatud meetodeid, kombineerides neid töö jaoks kõige paremini sobivate toodetega. Erilised kvaliteedinõuded täidetakse paindlikkuse ja professionaalsusega ning meie töö dokumenteeritakse täielikult ja nutikalt. Individuaalsed tööprotsessid koordineeritakse sünergia tekitamiseks, mille tulemusel suureneb klientide jaoks kulutõhusus.
Meie tööstusliku puhastamisega tegelevad spetsialistid arutaksid meelsasti teie nõudeid. Helistage meile või saatke e-kiri.

Ülevaade meie teenustest

  • Tööstusseadmete ja -süsteemide puhastamine
  • Käsitsi puhastamise teenused
  • Vahuga puhastamine
  • Desinfitseerimine

Tehnohooldus

Usaldusväärne teenus

Tagame teenuse vastavuse õiguslikele ja tehnilistele normidele.Koolitame oma  personali pidevalt.  Tööde teostamisel ja dokumenteerimisel kasutame  sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteemi.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470