Kinnisvarahaldus põetus- ja hooldusasutustele

Koos teie õenduspersonaliga

Eakate hooldekodud ning teised põetus- ja hooldusasutused on pidevalt suureneva surve all kulude vähendamise osas. See on lisaks aina kasvava oskustööjõu puudumisele. Meie kinnisvarateenuste kontseptsioonid põetus- ja hooldusasutustele on välja töötatud selleks, et nende väljakutsetega toime tulla. Me toetame teid kõigis sekundaarsetes protsessides ja kohandame oma teenused teie vajadustele. Me töötame teie personaliga ühtse meeskonnana ja teadvustame endale, et kommunikatsioonil on oluline roll teenuse osutamisel.

Me lähtume kõrgete standartitega hügieeninõudmistest. Tehnilised teenused on paindlikud ja hõlmavad endis nii majahoidjateenuseid kui tehnoseadmete hooldust.

Toit on hooldekodus keskse tähtsusega. Meie toitlustuskontseptsioon sisaldab toitaineterikkaid eineid, vahepalasid ja suupisteid. Samuti pakume dieete lähtuvalt erivajadustest.

Meil on hea meel tutvustada teile oma  kontseptsiooni. Helistage meile või saatke e-kiri.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470

Toitlustamine

Eakate toitlustamine

Meie toitlustamise kontseptioonidel on mitu eelist – alates klientide tervise tugevdamisest lõpetades hooldusasutuse imago parendamisega.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.