Toitlustamine lasteaedades

Tervislik ja maitsev

Oleme välja töötanud tervikliku toitlustuskontseptsiooni lähtudes 2- kuni 6-aastaste laste vajadustelste. Menüü koostamisel on  silmas peetud nii roogade mitmekesisust kui ka nauditavust.

Lai toiduvalik aitab arendada lastel tervislikke toitumisharjumusi ning õpetada, et koos söömine on lõbus. Me toetame  lapsevanemate ja kasvatajate püüdlusi õpetada lastele tervislikku toitumist ning sellega seotud sotsiaalsete oskuste väljaarendamist korraldades eriüritusi ja pakkudes infomaterjale ja nõuandeid.

Toidu kvaliteet on range kontrolli all. Toitainete sisaldus toidus on väga suur, st see sisaldab suurel hulgal vitamiine, mineraale, süsivesikuid ja valke, kuid suhteliselt vähe rasva. Oleme väga hoolikad ka suhkruga. Kasutame ainult rapsi- ja oliiviõli ning väldime loomseid rasvu ja säilitusaineid. Toit ei sisalda maitsetugevdajaid.

Menüü sisaldab iga päev puu- ja köögivilju nii töödeldud kujul kui ka värskena. Kaks või kolm korda nädalas pakutakse liha ning vähemalt üks kord nädalas kala. Piimatooteid pakutakse  iga päev.

Lisateabe saamiseks lasteaedade toitlustamise kohta palun helistage meile või saatke e-kiri.

Jätkusuutlik toitlustus

Kohalik ja hooajaline

Teie soovil saab toitlustusteenuse muuta veelgi jätkusuutlikumaks. Näiteks valmistades toitu kohalikust mahetoorainest või valides energiasäästlikke köögiseadmeid ja muutes toidujäätmed energiaks. Küsi meilt.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470