Külmutus- ja kliimasüsteemid, hooldus

Sõltumatu ja kiire

Dussmann Service tagab tõrgeteta töö kogu külmutus- ja kliimasüsteemi kasutustsükli jooksul. Meie süsteemilahendused koosnevad kulutõhusatest kasutajale suunatud kontseptsioonidest ja teenuste valikust. Me anname nõu ja toetame kliente seadusega nõutavate operaatori kohustuste täitmisel.

Kaubanduses, jaekaubanduses ja tööstuses on transportimisel, ladustamisel, tootmisel ja toiduainete ning muude toodete väljapanekul kasutatavate temperatuuritingimuste kohta väga erinevad nõudmised. Me töötame kaasaegse, energiatõhusa ja keskkonnasõbraliku tehnoloogia ja seadmete baasil välja usaldusväärsed lahendused.

Olgu selleks mugav keskkond kontoris või tootmises ja ladustamisel vajalik täpsus, Dussmann Service orienteerib oma lahendused kliendi vajaduste järgi.

Kui soovite saada lisateavet meie külmutus- ja kliimasüsteemide ja -teenuste kohta, helistage meile või kirjutage e-kiri

Jätkusuutlikkus

Dussmann EcoSystem

Dussmann Ecosystem peegeldab meie pühendumist majanduslikule, keskkonnasäästlikule ja sotsiaalsele jätkusuutlikkusele. See hõlmab kõiki meie teenuseid üle maailma.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470