Kinnsvarateenused tervishoiuettevõtetele

Kõrge kvaliteet ja madalad kulud

Tervishoiuettevõtete ees on kaks põhilist väljakutset: parendada haigete hoolduse taset ja hoida seejuures kulud kontrolli all.  Kasutades meie poolt väljatöötatud kinnisvarahalduse kontseptsiooni tervishoiuasutustele ei välista üks eesmärk teist. Kontseptsioonid saab koostada erinevatest teenusemoodulitest lähtuvalt hoone spetsiifilistest vajadustest.Teenuste omavahelise efektiivse linkimisega saab saavutada suure kulude kokkuhoiu.

Koristamisel on põhifookus hügieenilisusel. Igapäevasest koristusest kuni kirurgiliste riistade sterilisatsiooni ja köögi hügineenilisuse tagamiseni järgime me kõige rangemaid standarteid. Tehnosüsteemide hooldus tagab seadmete alalise töökorras oleku.

Patsientide ja töötajate toitlustamine on samuti meie teenustepaketi üks komponente. Lisaks isuäratavatele igapäevaroogadele valmistame ka erinevate dieetide nõuetele vastavaid toite ning saame pakkuda erinevaid tootmistehnoloogiaid.

Teie käsutuses on paljud eelised, mida pakub meie teenusekontseptsioon tervishoiuasutustele. Meil on hea meel, kui võtate meiega ühendust e-maili või telefoni teel.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470

Puhaste ruumide koristus

Kliendipõhine ja usaldusväärne

Meie puhaste ruumide koristuskontseptsioon 360° Hygiene tagab haiglatele ja toiduainetetööstustele usaldusväärse hügieenilisuse. Kontseptsioon on loodud võttes arvesse kõiki hügieeni mõjutavaid tegureid.

Toitlustamine

Haiglate toitlustamine

Meie haiglate toitlustamise kontseptsioon peab silmas nii  teie patsiente kui ka töötajaid: kohvibaarist töötajate restoranini.