Kinnisvarateenused majutusasutustele

Teenused, mis aitavad teil planeerida

Kulisside taga on hotelli opereerimine tihti tormiline. Kõikuv täituvus, hooajalised muutused ja pühad teevad personaliplaanerimisest tõelise väljakutse.

Meie kinnisvarateenused majutusasutustele toetavad kõiki protsesse, mis ei ole teie põhiprotsessid. Me õpetame personali välja vastavalt teie hotelli vajadustele ja nõudmistele. Meie personal on tegutsemisvalmis ööpäev läbi – kas teie hotelli vormis või sobivates tööriietes.

Majutusasutustele pakutavate teenuste hulgas on terve rida puhastusteenuseid, tehnohooldus ja personali toitlustamine. Meie tehnilised teenused tagavad, et kõik süsteemid toimivad külastajate mugavust silmas pidades. Meie puhastusteenust on märgata ainult laitmatu puhtuse järgi – me ei sega külalisi ja kasutame väga vaikselt töötavat tehnikat.

Meie personali toitlustamise eesmärk on, et inimesed oleksid täis energiat ja motiveeritud. Me leiame õige kombinatsiooni toitlustamise süsteemidest ja protseduuridest, et need vastaks teie vajadustele.

Et saada rohkem informatsiooni meie teenuste kohta palun helistage meile või saatke e-kiri.

Toitlustamine

Koolide toitlustamine

Meie koolide toitlustamise kontseptsioon lubab õpilastel ise valida, mida nad süüa tahavad ja juhatab nad tervisliku toitumise juurde.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470