Toitlustamine koolides

Kontseptsioon, mis tagab mitmekesisuse

Meie koolidele mõeldud toitlustuskontseptsioon pakub enamat kui korralik toit - modulaarne struktuur võimaldab  seda kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele. Õpilased saavad valida, mida süüa ning antakse ka juhiseid tervislikuks toitumiseks. Me aitame kooliüritustel ja anname praktilist nõu tundideks. Meil on hea meel teha toitumishariduse pakkumisel koostööd õpetajate ja lapsevanematega.

Muidugi peab toit olema maitsev; me pakume toite, mis õpilastele meeldivad ning paneme rõhku toidu hoolikale valmistamisele ja kvaliteetsetele toorainetele. Me kasutame peamiselt hooajalisi tooraineid, mida ostame kohalikelt tootjatelt. Sihtrühmale suunatud loominguliselt serveeritud toitude valik on noorte sööjate seas populaarne.

Me palume õpilastel anda sööklas asuvasse postkasti tagasisidet ning teeme regulaarselt tagasisideküsitlusi ja -uuringuid.

Lisateabe saamiseks koolide toitlustamise kohta helistage meile või saatke e-kiri.

Jätkusuutlik toitlustus

Kohalik ja hooajaline

Teie soovil saab toitlustusteenuse muuta veelgi jätkusuutlikumaks. Näiteks valmistades toitu kohalikust mahetoorainest või valides energiasäästlikke köögiseadmeid ja muutes toidujäätmed energiaks. Küsi meilt.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470