Kinnisvarateenused haridusasutustele

Teenused lasteasutustele, koolidele ja kõrgkoolidele

Kinnisvarateenused lasteasutustele, koolidele ja kõrgkoolidele eeldavad teenuste kohandamist väga erinevate vajadustega. Ühe suurima multiteenuste pakkujana maailmas oleme me selleks suutelised. Igale haridusasutusele loome me paindliku kontseptsiooni vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Meie teenuste portfell sisaldab nii kojamehe teenust kui ka laia valikut tehnilisi teenuseid. Me osutame usaldusväärset professionaalset puhastusteenust ja meil on hea meel aidata teil leida soodsaim lahendus teie koolis.

Kõige olulisemaks komponendiks koolidele pakutavate teenuste osas on toitlustamine. Me pakume tervislikku tasakaalustatud toitu ja vaheldusrikkaid jätkusuutlikke toiduaineid. Meie toitlustuskontseptsioonid sisaldavad veel rohkemgi: alates modernsest tellimissüsteemist lõpetades paindliku tehnoloogiaga, alates koolitatud personalist usaldusväärse maksmissüsteemini. Ja kõike seda ühelt partnerilt. Meie töötajad püüavad nagu antenniga uusi trende ja suurt portsjonit know-how’d ning tagavad, et serveeritakse vaheldusrikast ja tervislikku toitu. Ja see tähandab, et teie saate keskenduda kõige tähtsamale – haridusele.

Lubage meil teile tutvustada meie kinnisvarakontseptsioone ja näidata, kuidas teie kinnisvara selle läbi võidab. Helistage meile või saatke e-kiri.

Toitlustamine

Koolide toitlustamine

Meie koolide toitlustamise kontseptsioon lubab õpilastel ise valida, mida nad süüa tahavad ja juhatab nad tervisliku toitumise juurde.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470