Kinnisvarateenused büroohoonetele

Integreeritud kinnisvarateenused

Meie büroohoonetele mõeldud kontseptsioon pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid ühest kohast. Meil on terviklik teenustele ja protsessidele orienteeritud käsitlus puhastus-, turva- ja tehnohooldusteenustest. Tekkivad sünergiad  tagavad kõrge kvaliteedi ja kuluefektiivsuse. Tulemuseks on puhas interjöör, mis aitab kaasa teie kinnisvara väärtuse säilitamisele. Tehniliste süsteemide laitmatu toimimine tagab serveri töö ja andmete säilimise ja teie töötajad ja külalised saavad nautida vaheldusrikast tervislikku toitu.

Kõik meie töötajad omavad vajalikku kvalifikatsiooni ja tänu suurepärasele regionaalsele koostööle saame kiiresti reageerida lühiajalisele suuremale personalivajadusele nagu näiteks üritused.

Meil on hea meel anda teile rohkem informatsiooni büroohoonetele mõeldud kinnisvarateenuste kohta. Helistage meile või saatke e-kiri.

P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470 +372-6-517470

Toitlustamine

Koolide toitlustamine

Meie koolide toitlustamise kontseptsioon lubab õpilastel ise valida, mida nad süüa tahavad ja juhatab nad tervisliku toitumise juurde.

Sisekoristus

Kulusid säästev

Oleme välja töötanud modernsed protseduurid ja töövõtted sisekoristuses, mis aitavad meil teha tööd kiiremini, efektiivsemalt ja ohutumalt.