Energiahaldus

Tõhus ja ökonoomne

Energiahaldus vähendab energiale tehtud kulutusi nii majanduslike kui tehniliste meetmete abil. Majanduslik energiahaldus hõlmab parima tarnija väljaselgitamist ja läbirääkimisi parimate lepingutingimuste saamiseks.

Tehniline energiahaldus algab põhjalikust ja keerukast hetkeolukorra analüüsist. Energiahaldussüsteemist DIN EN ISO 50001 lähtuvalt tehakse kindlaks ja kasutatakse energia kokkuhoiuvõimalusi – alates sanitaar-, jahutus-, kliima- ja küttesüsteemidest elektrisüsteemide, transportseadmete ning ehitus- ja automaatikasüsteemideni. Näiteks kaasaegsete energiasäästlike pumpade, valgustuse ja soojusvahetussüsteemide kasutamine aitab oluliselt säästa. Olemasolevate süsteemide optimeerimine võib anda täiendava kokkuhoiu. Võrdlusanalüüs on samuti osa meie tootevalikust.

Kasutage oma tehnosüsteemide energiasäästmise potentsiaali. Meil oleks hea meel koostada teie vajadustele kohandatud energiakokkuhoiu kontseptsioon. Helistage meile või saatke e-kiri.

Ülevaade meie teenustest

  • Tegevuskulude kokkuvõte
  • Energiahaldussüsteemid DIN ISO 50001 järgi
  • Tarbimis- ja optimeerimisandmed
  • Nutikas jälgimine Dussmann Energy Cloud pilve kaudu

Jätkusuutlikkus

Dussmann EcoSystem

Dussmann Ecosystem peegeldab meie pühendumist majanduslikule, keskkonnasäästlikule ja sotsiaalsele jätkusuutlikkusele. See hõlmab kõiki meie teenuseid üle maailma.
P. Dussmann Eesti Osaühing
Kontakt
Telefon +372-6-517470+372-6-517470